січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулої суботи в м. Бровари відбулися Всеукраїнські змагання на призи заслуженого тренера України Сергія Операйла серед легкоатлетів 2002 р.н. і молодші. Збірну Волині вкотре представляли вихованці Любешівської ДЮСШ. У змаганнях зі спортивної ходьби серед юнаків (на 5000 м) та дівчат (3000 м) знову наші спортсмени продемонстрували свою майстерність.

 Зокрема, перше та друге місця серед юнаків вибороли відповідно Дмитро Медведюк (Любешівський ОНЗ) і Тарас Корецький (Люб’язівський ОНЗ). Такі ж місця серед ровесниць здобули Юлія Петрик (В’язівненська ЗОШ) і Валерія Шоломіцька (Любешівський ОНЗ). Причому дівчата знову виконали норматив кандидата у майстри спорту України. А от Іванна Меліщук (Любешівський ОНЗ) вперше виконала перший дорослий розряд зі спортивної ходьби, зайнявши четверте місце серед 17 учасниць. Варто відзначити, що Іванна Кух (Любешівський ОНЗ) з бігу на 1500 м посіла третю сходинку, а Едуард Комяк (Лахвичівська ЗОШ) – другу. Наші переможці й призери були нагороджені медалями та Грамотами Міністерства освіти і науки України. Нині команда готується до участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого, які відбудуться 22 січня в м. Суми. Тож побажаймо нашим легкоатлетам нових перемог!

Валентина Борисюк, директор Любешівської ДЮСШ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування