січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні, у день святого Миколая, в актовому залі районного Будинку культури відбувся чудовий і вже традиційний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Із уст вихованців БДЮТ звучали пісні та вірші про Миколая Чудотворця, який прославився своїми добрими, безкорисливими справами. Також дівчатка виконали хореографічну постановку зі сніжинками в руках. Вітальні слова мовили священики Георгій Поліщук та Антоній Коростов, котрі у своїх проповідях нагадали біографію цього угодника Божого та зичили всім присутнім миру в душі та нашій державі.

Очільники району, священики та представники організацій, установ, котрі здійснюють патронат над дітьми вище згаданих категорій,  вручили хлопчикам та дівчаткам святкові подарунки.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування