січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Під такою назвою ГО "Яворина" Любешівщини проводила акцію.

 

Учні, студенти та працівники Любешівського технічного коледжу ЛНТУ зібрали посилки із солодощами, канцтоварами, одягом та іграшками. І сьогодні, 15 грудня, на передодні Дня святого Миколая, посилки з цими подарунками відправили для дітей-сиріт. «Щира подяка всім небайдужим, хто долучився до цієї акції. Дякуємо за ваші щедрі й теплі серця», - написала у своєму дописі в соціальній мережі заступник директора з навчальної роботи Любешівського ТК та голова Любешівського осередку ГО «Яворина» Тетяна Герасимик-Чернова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування