січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У навчально-виховному комплексі смт Любешів відбулося відкрите  заняття шкільного лісництва і трудового навчання в рамках районного семінару.

Керівник шкільного лісництва Людмила Шептур була серед авторів розробки цього проекту. Учнів різновікової категорії об’єднала тема “Ціннісне ставлення до природи під час проведення екологічних акцій у шкільному лісництві”. До участі була запрошена також інженер лісових культур ДП “Любешівське ЛМГ” Віра Оласюк. Вона розповіла про плідну співпрацю досвідчених лісівників і членів шкільного лісництва, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Як розповіла керівник лісництва Людмила Шептур, заняття розроблені на основі інноваційної методики з використанням інтерактивних та креативних методів, прийомів, форм і технологій. Учні презентували свою роботу на кожному етапі акції «Допоможи птахам перезимувати». Школярі виявилися активними дослідниками. Їм вдалося досягти головної мети, пов’язаної з вмінням поєднувати та реалізовувати здобуті знання як дисциплін природничих наук, так і технічного напрямку, об’єднання творчого і практичного методів.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування