жовтня

21

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора з нагоди Міжнародного дня волонтера та в переддень Дня Збройних сил України перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик, заступник голови районної ради Ольга Кух та військовий комісар Любешівського РВК Геннадій Борисюк привітали зі святом особовий склад Любешівського районного військового комісаріату. Серед присутніх – волонтер Оксана Павлючик.

За особистий вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в районі, самовідданість та активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера, Оксана Павлючик була нагороджена Почесною грамотою від райдержадміністрації та районної ради. Такою ж відзнакою за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджено діловода служби захисту інформації Любешівського районного військового комісаріату, старшого солдата Валентину Джуманюк, - йдеться на сайті Любешівської РДА.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування