жовтня

21

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня, 29 листопада, у Києві під час тренінгу для бенефіціарів з України та Білорусі, організованого програмою територіального співробітництва країн східного партнерства «Білорусь-Україна», що співфінансується ЄС, відбулося підписання грантового контракту «Транскордонні водні інспектори: на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять».

 

Нагадаю: проект реалізовуватиметься у Любешівському районі. Він спрямований на створення та розвиток структур та інструментів для трансграничного громадського моніторингу і управління водними ресурсами річки Прип’ять. А саме: створення прикордонної робочої групи і розробка трансграничного плану управління; створення постів громадського моніторингу, придбання обладнання та проведення навчань для них; розробка практичних рекомендацій для моніторингу трансграничних водних ресурсів. Проводитиметься ряд заходів із моніторингу, очищення та покращення інфраструктури малих річок і водних ресурсів в нашому районі, зокрема - облаштування рекреаційного пункту «Коростинка» у с. Деревок. Крім того, в рамках проекту реалізуються громадські кампанії щодо підвищення обізнаності: уроки та фотоконкурси для школярів на тему водних ресурсів, транскордонний літній табір, транскордонний фестиваль водних ресурсів, розробка інформаційно-освітніх матеріалів на тему водних ресурсів.
У цілому реалізація цього проекту надасть можливість місцевим громадам досліджувати та контролювати стан якості води природних водойм своєї місцевості і, звичайно, налагодити тісну співпрацю з однодумцями із сусідньої держави.

Віталій Веремчук, голова Любешівської районної громадсько-екологічної організації «Світ навколо нас».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування