жовтня

21

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Упродовж 1-2 грудня у м. Брест (Республіка Білорусь) відбувався 60-й Міжнародний турнір з легкої атлетики пам’яті Д.М. Карбишева, в якому взяли участь понад 800 учасників із семи країн. Збірну команду України представляла Волинь, до якої ввійшли восьмеро вихованців Любешівської ДЮСШ.

 Наших земляків приймали на найвищому рівні – з короваєм, проживали юні спортсмени в готелі «Інтурист», що було додатковим стимулом показати себе якнайкраще. У результаті – два срібла і одна бронза. Зокрема, у спортивній ходьбі на 3000 м серед дівчат Юлія Петрик (В’язівненська ЗОШ) посіла другу сходинку, Валерія Шоломіцька (Любешівський НВК) – третю. А Тарас Корецький (Люб’язівська ЗОШ) на 5000 м здобув призове друге місце. Ці змагання мають високий рейтинг престижності. Участь у них для молоді є пізнавальною і корисною: екскурсії, знайомство та спілкування з ровесниками з інших країн і новий досвід, перевірка власних сил. Крім того, це і популяризація нашого регіону. Адже поляки запросили на їхнє Різдво цього року взяти участь у змаганнях, так само «наводять мости дружби» через спорт і литовці та словаки. У свою чергу ми запросили білоруських спортсменів на наступний День молоді до участі у «Любешівській милі».

Валентина Борисюк, директор Любешівської ДЮСШ. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування