грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора, напередодні Дня студента, у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ підбили підсумки конкурсу «Кращий студент коледжу-2017». Він проходив у декілька етапів: кращий студент академічної групи, конкурс плакатів «Я – студент-громадянин України», твір-мініатюра на одну із тем («Я – патріот України», «Моє дозвілля», «Пишаюсь обраною професією»), конкурсна загальна програма (інтелектуальні та логічні завдання).

 Так, Дипломом  «Кращий студент коледжу-2017» І ступеня нагородили Антона Семерея та Євгена Дащенка, Диплом ІІ ступеня отримали Борис Богатко, Наталія Карпович, ІІІ ступеня – Анастасія Процик і Катерина Зімич. У номінаціях «Громадський діяч» кращим студентом стала Ніна Марчик, «Навчання і наукова робота» - Юлія Любежаніна та Ірина Зелик. Також усі вони отримали сувеніри.

Крім того, вчора у цьому навчальному закладі відбувся традиційний конкурс «Алло, шукаємо таланти» серед учнів та студентів І курсу. Продемонструвати свої обдарування та вміння виявили бажання одинадцять учасників. Усі вони були нагороджені Подяками, а переможців, як повідомила заступник директора з навчальної роботи Тетяна Герасимик-Чернова, визначать дещо пізніше.

Мирослава Струк.   

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування