грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Нещодавно учні 10 і 11 класів загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. с. Великий Курінь побували на прикордонній  заставі, що розміщена в селі Дольськ.

А організував екскурсію Олександр Кушнерик  учитель навчального предмету «Захист Вітчизни». Мета, яка ставилася для поїдки, - вивчення системи військової підготовки, особливості несення служби на кордоні, організації внутрішньої та вартової служби, повсякденної життєдіяльності прикордонників. Заступник командира застави з персоналу старший лейтенант Альона Ферин провела цікаву екскурсію заставою, показала, де відпочивають після важких чергувань військовослужбовці, розповіла правила внутрішнього розпорядку та специфіку служби на кордоні. Із захопленням учні роздивлялися техніку прикордонників, на якій ті контролюють кордони влітку і взимку - автомобілі, квадроцикли та мотоцикли. А ще під керівництвом старшини Віталія Лук'яновича ми мали хорошу нагоду потренуватись у розбиранні та збиранні автомата Калашникова, ознайомитися з іншими видами стрілецької зброї. На спортивному майданчику застави ми  змогли продемонструвати свій високий рівень досягнень у прикладній фізичній підготовці, чим приємно здивували господарів прикордонного пункту. Потім усі разом переглянули відеофільм про правила дій прикордонного наряду при виявленні порушника кордону, його роззброєння і доставка на базу.  Тож для себе всі ми зробили висновок: потрібно готовити себе до захисту Вітчизни, захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.  

Юрій Оласюк , учень ЗОШ І-ІІІ ст. села Великий Курінь.

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування