грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулої п’ятниці в Луцьку відбувся чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі - 2017». У змаганнях брали участь 22 команди, у тому числі з Любешівського відділення екстреної медичної допомоги у складі з трьох осіб. 

 

Прибувши у визначене місце, учасники змагань отримували умовний виклик-легенду, і вже безпосередньо на місці «події», дізнавались конкретні обставини. Так, за словами капітана команди любешівців Надії Хомич, загалом було 5 етапів змагань. Перший - серцево-легенева реанімація, другий - «сортування» великої кількості потерпілих, у їхньому випадку, - при вибуху на хімічному заводі. Третій передбачав окремі випробування для кожного учасника команди. Четвертий - оперативна злагодженість роботи бригади під час ДТП із багатьма потерпілими. У цьому етапі їхній водій Анатолій Токарчук зумів побачити кількамісячне немовля під сидінням, чого не помітили деякі інші команди. А п’яте завдання виконували капітани команд. Надії Василівні треба було за 15 хвилин дати відповідь на 20 тестових запитань теоретичного та практичного характеру. А попередні чотири завдання бригада ЕМД повинна була виконати за 10 хвилин, причому використовуючи передову європейську практику. І любешівцям це вдалося! Тож за результатами змагань, друге місце серед фельдшерських бригад здобула команда Любешівського відділення ЕМД, поступившись своїм колегам із Ратнівського відділення.

-          Друге місце – це заслуга всієї команди, - зауважила Надія Василівна, - Чудово справлявся із завданнями наш молодий колега з кількарічним стажем з Великоглушанської підстанції «швидкої допомоги» Ігор Матвійчук. Окремі конкурсні завдання проводилися на високотехнологічних манекенах, завдяки чому й досягався реалізм ситуації. Оцінювали результативність дій учасників змагань професійні лікарі, професори з Тернопільського державного медуніверситу. Приємно було побачити серед суддів й уродженку Любешова Галину Цимбалюк (Басалик). Здобуті кубок та грамота - це стимул щодня ще краще працювати, рятуючи людські життя.

На фото КЗ «ВОЦЕМДМК»: команда медиків Любешівщини під час нагородження.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування