червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні на урочисту нараду з нагоди професійного свята зібралися працівники поштового зв’язку Любешівщини.

 

З вітаннями перед ними виступили начальник Камінь-Каширського ЦПЗ №3 Сергій Остапук та старший інструктор дільниці контрольно-експлуатаційних питань Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Петро Сацик. До щирих побажань долучилася і директор ПП «Редакція «Нове життя», редактор любешівської районки Наталія Муха.

Щирий діалог відбувся між газетярами та поштовиками із пропозиціями, зауваженнями, побажаннями. У свою чергу, працівники відділень зв’язку проявили бажання через газету щиро подякувати Петру Уляновичу за багаторічну сумлінну працю у цій галузі. Адже, дійсно, Петро Сацик понад сорок років свого життя присвятив пошті, він – знана й шанована на Любешівщині людина. Тож колектив редакції газети «Нове життя» приєднується до теплих слів начальників поштових відділень та дякує Петру Уляновичу за співпрацю.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування