червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Знову незвичний вуз – «Університет ІІІ віку», котрий діє при територіальному центрі, - запрошує на заняття особливих студентів. Урочистість з нагоди «першого дзвоника» відбулася сьогодні в залі РБК.

 

Привітав своїх «четвертокурсників» директор територіального центру Микола Демих, зауваживши, що на початку «навчального року» буде проведене тестування серед відвідувачів «Університету», аби визначити, які теми їх цікавлять, яких спеціалістів запрошувати для проведення занять. Тобто й надалі старатимуться працівники їхнього закладу робити все, аби слухачі й надалі з охотою приходили до них. Їм побажав здоров’я, гараздів і успіхів у навчанні. А керівництву району, селища та районного Будинку культури подякував за співпрацю, розуміння, підтримку, висловивши сподівання про подальшу співпрацю. Теплі слова вдячності адресував заслуженому працівнику культури України Ніні Дащенко, котра керує аматорським колективом «Калинонька». Від старшого покоління виступила заступник голови ветеранської ради району Любов Любчик, котра зазначила, що завдяки «Університету ІІІ віку» люди «відчули смак життя», завжди з радістю глядачі чекають виступів «Калиноньки», от тільки аби виїхати за межі селища, доводилося самим учасницям складатися на пальне. Тож від імені ветеранів висловила прохання посприяти ц вирішенні цього питання. Ведучі, працівники терцентру Тетяна Баранова та Наталія Матюк, промовили багато чудових слів про людей, молодих душею, з активною життєвою позицією, неоціненним життєвим досвідом, які є чудовими батьками, бабусями й дідусями. Під час тематичної години «З чого починається людина» про отчий дім, батьків, родину линули не лише прозові та поетичні рядки, але й пісні у виконанні гурту «Калинонька» під керівництвом Ніни Дащенко (акомпанемент забезпечував В’ячеслав Федчик), Романа Дащенка, Анатолія Ковальчука, Надії Колесник та учениці Любешівського НВК Анни Боснюк. Авторськими віршами про маму, неньку-Україну своєрідний підсумок підбила Ганна Шукалович (Ганка Поліска), котра водночас подякувала організаторам свята. До неї приєднався і знаний громадський активіст Іван Парфенюк. А директор терцентру тим часом нагадав про час проведення й тему першого заняття – «Прогулянка Любешовом», яке відбудеться вже наступного тижня.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування