травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» розпочалася торік напередодні Дня Незалежності. Відтоді презентації вишитої працівниками Державної казначейської служби карти України відбуваються в кожній області, районі. Цього тижня вона побувала і на Любешівщині. 
Карта «Вишивана моя Україна» - результат всеукраїнської акції Казначейства, приуроченої до 25-річчя Незалежності нашої Батьківщини. Про це розповіла начальник управління Державної казначейської служби України в Любешівському районі Лідія Качула (на фото з колективом) працівникам райдержадміністрації та районної ради, яким презентували ось таку особливу карту. На згадку про подію зробили спільне фото на фоні незвичної вишиванки, котру називають оберегом казначейської родини. Того ж дня і в Любешівському технічному коледжі ЛНТУ для студентів відбулася її презентація.
Як поінформувала Лідія Пахомівна, голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, котра ініціювала цю акцію, під час своєї серпневої робочої поїздки на Схід привезла полотно з нанесеним контуром карти України казначеям Донеччини та Луганщини. Цікаво, що на Донеччині начальник головного управління казначейства – чоловік, але й він вишивав власноруч карту своєї області. Саме звідти від регіону до регіону розпочала свою «мандрівку» вишита карта держави. Казначеї Сходу прокладали на карті перші узори, наносили на неї символи своїх міст і водночас – символи мирного життя, підкреслюючи, що Схід був і має бути українським. «Вишивана моя Україна» побувала в кожній області. Переїжджаючи від одного головного управління казначейства до іншого, вона ставала все яскравішою, поповнювалася не лише новими узорами, притаманними тій чи іншій місцевості, а й вбирала тепло рук, які її створювали. Адже всі без винятку головні управління казначейства, розташовані на території, підконтрольній українській владі, долучилися до вишивання карти. 
Лідія Качула також зазначила, що через окупацію Криму його територія прикрашена вишивкою в Києві – її створили дбайливі руки казначеїв центрального апарату.
- Під час перебування карти «Вишивана моя Україна»  в різних регіонах, з нею знайомилися працівники органів місцевої влади, закладів культури та освіти, школярі та студенти, воїни Національної гвардії Збройних сил, клієнти казначейства й просто небайдужі громадяни. Побувала «вишивана Україна» і на горі Говерлі, куди її підняли казначейські герої – воїни АТО та голова Державної казначейської служби, і в Антарктиці - у команди українських зимівників на станції «Академік Вернадський», - повідала Лідія Качула. 
Нині карта «Вишивана моя Україна» продовжує «мандрувати» областями, районами. Вона стала витвором народного мистецтва, вишитим оберегом казначейської родини. Побувавши в кожному з територіальних органів Державної казначейської служби, карта займе почесне місце в центральному апараті у столиці.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання