червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У Любешівському технічному коледжі ЛНТУ відбувся обласний науково-практичний семінар на тему: «Підвищення ефективності професійно-практичної підготовки спеціалістів сільськогосподарського напряму, шляхом тісної співпраці з роботодавцями». 

 

Захід розпочався з відкриття Центру кар’єри, під час якого директор коледжу Юлія Подерня-Масюк та заступник директора Любешівського районного центру зайнятості Неля Кресс розповіли про співпрацю служби зайнятості з коледжом, адже імідж навчального закладу залежить від працевлаштованості його випускників. 
Далі відбувся безпосередньо і сам семінар, у якому взяли участь генеральний директор німецької фірми Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH Маттіас Ліндер, голова райдержадміністрації Олег Кух, голова районної ради Петро Нагорний, перший заступник голови РДА Сергій Фесик, проректор Луцького національного технічного університету Сергій Шимчук, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко, Любешівський селищний голова Василь Корець, директор та комерційний директор ТзОВ «Євротехіннов-ЕТІ» Анатолій Павлючик та Михайло Видерко, керівники агропідприємств, роботодавці, директори професійних навчальних закладів Волинської області.
До всіх присутніх звернулися керівники району Олег Кух, Петро Нагорний,  ЛНТУ Сергій Шимчук, управління освіти, науки та молоді ВОДА Людмила Плахотна, котра зазначила, що треба працювати над тим, аби наші навчальні заклади були конкурентоспроможними на ринку праці. «Саме роботодавці можуть підказати, як правильно вчити учнів та студентів, на чому слід акцентувати найбільшу увагу», - зазначила Людмила Володимирівна. А директор департаменту агропромислового розвитку ВОДА Юрій Горбенко детально розповів про стан та перспективи агропромислового розвитку на Волині. 
У свою чергу очільник коледжу Юлія Подерня-Масюк поінформувала про життя закладу, його історію та завдання й плани на майбутнє. Так, наразі у них навчається понад шістсот учнів і студентів. Та однією з найбільших проблем є застаріла матеріально-технічна база. Щодо цього, то у планах - модернізація лабораторії сільськогосподарської техніки. «Мета цього семінару – налагодження тісної співпраці з роботодавцями, задля того, аби коледж давав якісно підготовлених робітників, та запровадження  у нашому навчальному закладі дуальної системи освіти. Зокрема, співпраця із німецькою фірмою щодо спільного навчання учнів та студентів спеціальностей «Тракторист-машиніст, водій автотранспортних засобів» та «Агроінженерія» на сучасній техніці. Загалом наша ціль – це стати європейським навчальним закладом», - зазначила Юлія Андріївна.
Після перегляду документального фільму про успішне функціонування дуальної системи освіти в Німечинні, до слова запросили генерального директора фірми Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH, співорганізатора цього заходу Маттіаса Ліндера, котрий повідомив, що ця робота спрямована на покращення підготовки спеціалістів. Також він розповів про діяльність їхньої фірми, зокрема акцентував увагу на сімнадцятирічній співпраці з Україною, в тому числі із Любешовом. До речі, представники цієї німецької фірми в коледжі вже не перший раз. Більше того, викладач спецдисциплін ЛТК Світлана Савчук нещодавно мала можливість відвідати професійні навчальні заклади в Німеччині та запозичити їхній досвід. 
На завершення всі учасники обласного науково-практичного семінару зробили спільне фото на фоні сучасної техніки «Джон Дір».
Мирослава Струк.
 
Для довідки: Дуальної системи освіти - це поєднання роботи і навчання, коли молодого спеціаліста навчальний заклад готує разом із підприємством: компанія визначає потрібні їй спеціальності й замовляє вишу. Дуальна освіта за своїми принципами надає право підприємцю формувати індивідуальний розклад занять для студента, а також забирати зайві, на їхню думку, предмети і навіть приймати іспити. Однією з переваг такої системи є стипендії, наближені до заробітної плати. Таким чином у молодого спеціаліста відпаде потреба шукати компроміс між навчанням і підзаробітком. Засновником дуальної системи освіти є Німеччина. Німецька система  поєднує державну професійну школу з виробничим навчанням та вважається зразковою. Відповідно до цього була експортована в численні країни. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання