квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулого четверга переповнений актовий зал Любешівського НВК зустрів письменника, дипломанта всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» Миколу Шмигіна. Автор книг «Заручники кохання», «Остання ніч песиголовця», «Педагогічна богема» та інших видань, які вже встигли полюбитися читачам Любешівщини, презентував свій новий доробок – прозову збірку «Трамвай на той світ», а також щиро поспілкувався із шанувальниками художньої літератури. 
Захід, який організувала зі своїми вихованцями (учнями 11 класу) вчителька зарубіжної літератури Наталія Дубко (вона ж була і ведучою) у рамках поетичного тижня, набув загальношкільного значення. На ньому прозвучали вірші Миколи Шмигіна (сходження на Парнас він, теперішній прозаїк, починав саме з поезії, дебютувавши 30 років тому в часописі «Українська мова і література в школі»), ведуча ознайомила присутніх із його життєвим і творчим шляхом. А відомий майстер мініатюри, краєзнавець Валентин Поліщук розповів про вагомий внесок письменника на журналістській ниві району й області. Адже, окрім літературного визнання, наш земляк здобув ряд престижних журналістських премій, у тому числі й всеукраїнського рівня. Про літературну творчість Миколи Шмигіна схвально відгукувалися відомі його колеги по перу – володар Гранд-коронації всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» Володимир Лис, голова Київської міської організації Спілки письменників України Володимир Даниленко, головний редактор всеукраїнського літературного журналу «Березіль» Володимир Науменко, київська поетеса Наталка Поклад та ін. Микола Миколайович майже всі свої твори написав саме в Любешові, який давно став для нього другою домівкою (народився він на Житомирщині). І хоча нині  проживає й працює далеко від рідної домівки, наше містечко вважає основним причалом, що дає наснагу й підтримку для творчості. 
Після закінчення цікавої, насиченої враженнями зустрічі, всі охочі мали змогу придбати презентовані книжки з автографом автора, а також сфотографуватися з ним на згадку. 
Тетяна Зімич, учениця 11-Б класу НВК смт Любешів.  

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання