червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Травень – час останніх дзвоників у навчальних закладах. А цього вівторка в актовому залі селищної ради відбувся своєрідний третій випускний в «Університеті ІІІ віку», котрий діє при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Звучали вітання, побажання і… пісні.

 

Найперше до слухачів незвичного університету звернулася Тетяна Баранова, завідувачка відділення соціально-медичної профілактики терцентру, яка є незмінною ведучою цього особливого заходу. Зокрема, зазначила, що не лише слухачі отримують нову інформацію, враження, але й працівники терцентру - від занять та спілкування. А ще додала, що за ці роки вони стали однією родиною. Теплі слова привітань та побажань промовив до винуватців свята директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Микола Демих. Із посмішкою він зауважив, що «всі студенти успішно справилися з навчанням та переведені на четвертий курс». А ще нагадав Микола Олексійович, що лекції проводилися різноманітні, з урахуванням побажань самих слухачів «університету», які саме теми їх цікавлять. Наприклад, із питань охорони здоров’я, пенсійного забезпечення тощо. Водночас підкреслив, що й серед слухачів були свої лектори (Іван Парфенюк, Ганна Шукалович), яким висловив подяку. Слова вдячності адресував також районній та селищній владі, центральній бібліотеці - за допомогу, співпрацю. Давно полюбилися любешівцям та жителям району виступи колективу «Калинонька», драматичного гуртка, які теж діють при «Університеті ІІІ віку». Побажавши всіляких гараздів, директор вручив слухачам сертифікати про пройдені курси в їхньому закладі.
Теплі й щирі слова привітань та побажань прозвучали від заступника голови районної ради Ольги Кух, Любешівського селищного голови Василя Корця, заступника голови ради ветеранів району, слухачки університету Любові Любчик, а також ще однієї «студентки» Ганни Шукалович, котра зачитала власні вірші. У чарівний світ пісні запросили «випускників», а також усіх присутніх учасники аматорського гурту «Калинонька» та їхній керівник – заслужений працівник культури України Ніна Дащенко. Від ведучих – Тетяни Баранової та Наталії Матюк – прозвучало чимало чудових слів про велич, силу, красу та неповторність українських пісень, які лунали у виконанні всього залу - веселі й жартівливі, ліричні та сумні, народні, а також авторські. 
Ось на такій пісенній ноті й закінчився цей навчальний рік у незвичному університеті для особливих людей, душа яких, попри літа, - молода та енергійна. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання