квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Така неординарна й цікава подія відбулася цієї середи в Любешівському технічному коледжі ЛНТУ. А зустріч із відомим українським письменником, володарем народної Шевченківської премії, інтелектуалом, автором славнозвісних романів «Залишенець» («Чорний ворон»), «Ключ», «Кров кажана», «Чорне сонце», «Маруся» та інших Василем Шклярем відбулася за підтримки народного депутата України Ірини Констанкевич. Усі його творіння набувають широкого розголосу в читацькому колі, а герої  книг уособлюють незламний дух українського народу.

 

Василь Миколайович насамперед розповів про написання свого найпопулярнішого твору «Чорний ворон», над яким працював чотирнадцять років. 
- Я сам родом із Черкащини, із Холодного Яру. І ця робота приносила мені величезну творчу насолоду. Багато часу пішло на працю з документальними джерелами та архівними матеріалами. Приємно було, що під час Революції гідності люди приходили на Майдан із книгою «Чорний ворон». Серед моїх читачів - Герої Небесної Сотні та хлопці, які захищають Україну в зоні АТО. І Андрій Білецький, формуючи свій полк, зазначив, що 80% його бійців читали роман «Чорний ворон», який і привів їх до війська. Бувало, що чоловіки приносили для автографу обгорілу книгу. Та в мене навіть рука не піднімалася щось напасати там. 
У романі «Маруся» відображаються майже щохвилинно події Майдану, який відбувався в Києві 31 серпня 1919 року. Ті події повторилися й на Революції гідності… Повість «Чорне сонце» - про нинішню війну, про хлопців-азовців, з якими маю тісні дружні відносини. Про їхню безстрашність, колоритність я можу говорити дуже довго… Я люблю та шаную свого читача. Сприймаю його як співавтора, лишаю йому прогалини, де він сам собі щось домислить та зробить висновки, - розповідає Василь Шкляр.
Творча зустріч відбулася у формі діалогу, під час якої присутні ставили різного роду запитання, зокрема, не оминули й про дар передбачення. На це Василь Миколайович щиро відповів, що ще в дев’яностих роках він висловлював такі думки: «Якщо влада не займається Кримом та Донбасом, не проводитиме там україно-центричної політики та суворої  українізації, то віддайте цю землю, бо буде війна. Я ще тоді назвав Крим і Донбас раковими пухлинами України». Також Василь Шкляр висловив своє бачення нинішньої ситуації в Україні, зокрема зазначив: «Ми з вами живемо в країні абсурду. Хіба ж не абсурд, що «нафтовик» отримує зарплату більшу, ніж Трамп, Меркель і Оланд, разом узяті? Що суддя отримує в триста разів більшу зарплату, ніж учитель? І таких прикладів є досить багато».
А на Великдень Василь Шкляр поставив останню крапку в написанні нового роману «Троща».
Зустріч із цією талановитою людиною та непересічною особистістю пролетіла мов одна мить. І спілкуватись наживо із автором українських бестселерів, а не лише через сторінки його творінь подарувало всім присутнім колосальне задоволення, новий досвід та незабутні враження. А на завершення такої теплої й душевної літературної зустрічі відбулося вручення книг та автограф-сесія.  
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання