вересня

26

Вівторок

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

В одному з номерів нашого видання подавався запит жительки с. Гірки Любов Кравчук до управління соцзахисту РДА щодо забезпечення засобами реабілітації. Прочитавши його, небайдужі люди вирішили допомогти немічній жінці.
У відповіді на вищезгаданий запит управління соціального захисту населення РДА повідомляло, що жінка буде забезпечена милицями ліктьовими при надходженні фінансування та в порядку черги. Ось тільки коли це станеться, невідомо. Тож Любові Семенівні довелося б, мабуть, ще чекати довгенько.  Довелося б. Якби не добрі люди, котрі, прочитавши статтю в нашій газеті, відгукнулися на біду жінки. 
«Може, пригодиться», - мовила жіночка, котра днями переступила поріг редакційних кабінетів, тримаючи в руках палицю з підколітником.  Попросила якось передати у Гірки. А коли запитали, як представити добродійку, зауважила: «Не треба нас називати. Свого часу і нам люди допомагали, тож тепер, може, і ми зможемо комусь підсобити». Що ж, виконуємо прохання цієї милосердної жінки, якій, як стало відомо редакції,  доля також підготувала чимало випробувань. І незважаючи на це, її серце сповнене доброти та співчуття до інших. 
Працівники редакції уже повідомили Любов Кравчук про таку благодійність небайдужих жителів нашого району. Тож невдовзі жінка отримаєтмилицю ліктьову, яку так потребує.
Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання