червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У читальному залі Любешівської ЦРБ працівники районної бібліотеки для дорослих та районної бібліотеки для дітей організували особливе свято - рандеву з місцевими поетами під назвою «Поезія – це завжди неповторність» для учнів 9-Б класу НВК смт Любешів.
Ведуча заходу - провідний бібліотекар ЦРБ Олександра Клямарова - представила запрошених місцевих поеток. Це - жительки смт Любешів Фросина Смокович, авторка збірки «Стежина в зарошених травах», і Тетяна Баранова, перу якої належить збірочка «Мого життя нестримна течія», а також мешканки с. Зарудчі – Ганна Шукалович і Наталія Здрок.
Після прекрасної розповіді ведучої про силу й красу «її величності Поезії», до слова запросили Фросину Лукашівну. Як учитель-мовник, підказала глядачам-школярам «секрети» написання творчих робіт, підкріпивши думку рядками Ліни Костенко («Страшні слова, коли вони мовчать…»). Вона переконана, що кожна людина в душі – поет, а поезія допомагає краще бачити, відчувати світ. Відтак зачитала авторські поезії різної тематики: Чорнобильська трагедія, котра й нині дається взнаки, віра у те, що треба покладатися на Божу волю, а в «дидактичному вірші» - щодо правопису деяких слів. Підсумувала свій виступ рядками про нинішні бойові події, де звучить прохання-молитва: «Нехай запанує на світі любов».
Наталія Здрок через проблеми зі здоров’ям вимушена пересуватися на візку. Проте, як зауважила Олександра Максимівна, доля наділила її здатністю підмічати те, чого інші не бачать. У прочитаних Наталею віршах звучала любов до природи в будь-яку пору року, про Творця, причому серед інших – і ексклюзивні рядки, бо написані буквально напередодні свята. А «Любешівська глибинка» - поезія, в котрій пише Наталія Здрок про рідне село Зарудчі. Тетяна Баранова процитувала як нові вірші, так і видрукувані в її збірці: «Що таке щастя?», «Подарую тобі вірш», «Щедрий вечір» та ін. Вона подякувала організаторам за запрошення на захід і висловила думку, що недаремно свято поезії припадає на романтичну пору року – весну. Ганна Шукалович (відома під псевдонімом Ганка Поліска) не лише зачитала авторські твори, але й заспівала пісню на власні слова та музику – про прощання з морем, як «віддзвеніло любов’ю літо». Тематика її віршів різноманітна: тут і боротьба медиків за життя пацієнтів, і сила доброти, милосердя та ін. А про бажання миру свідчать рядки однієї з поезій: «Хай щастя й мир прийде у кожну хату». 
Олександра Клямарова подякувала поетесам за чудові вірші, побажавши їм творчого натхнення, а глядачам – за аплодисменти і зазначила, що в бібліотеці є збірки творів наших волинських письменників, в тому числі й жителів Любешівщини. На згадку про зустріч бібліотекарі подарували гостям сувеніри-записнички.
Тамара Урядова.
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання