червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

В актовому залі районного Будинку культури відбувся вже традиційний звітний концерт Любешівської музичної школи - найважливіша та найяскравіша подія для викладачів та учнів школи.

На сцені – велике полотно, на якому розміщений портрет славної доньки України Лесі України, а під ним - слова: «Ні! Я жива, я буду вічно жити!». Таке оформлення не випадкове, адже, як озвучили ведучі, захід приурочувався 146-ій річниці від дня народження української поетеси, перекладачки та громадської діячки Лесі України.
А тим часом у залі зібралося чимало шанувальників музики, котрі під час заходу полинули в дивовижну країну музичного мистецтва. Проникливо та чарівно прозвучали вокальні виступи ансамблів, хорів, дуетів та солістів. А майстерна гра на різноманітних музичних інструментах усіх юних талантів музичної школи й викладачів викликала у глядачів лише захват та бурхливі аплодисменти.
На завершення заходу зі словами щирої вдячності та привітань звернулися голова районної ради Петро Нагорний, начальник відділу культури РДА Ольга Гарманюк, завідувач відділу ОНМЦК Волині по роботі з початковими спеціалізованими музичними навчальними закладами Ігор Баранюк та помічник народного депутата Ірини Констанкевич, керівник представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Любешівському районі Сергій Неймарк. У своїх виступах вони дали схвальну оцінку цьому чудовому дійству.
Та, напевно, найкращий показник роботи – професійний ріст. І нинішній звітний концерт музичної школи тільки підтвердив це.
Загалом звітний концерт музичної школи – то не просто черговий захід, це насамперед свято мистецтва, під час якого вихованці та викладачі школи демонструють результати своєї щоденної нелегкої праці та наполегливості. А музична школа є місцем, де навчають дітей розуміти та відчувати музику, виховують естетичний смак, та головне, там прищеплюють любов до прекрасного.
Мирослава Струк.
ххх
Коли вже матеріал готувався до друку, стало відомо, що хор старшої вікової групи музичної школи (керівник - Світлана Петяк, концертмейстер - Ірина Миткалик) на обласному конкурсі серед музичних хорових колективів був відібраний на ІІІ заключний  тур. А вихованка Орися Бурдак (викладач - Людмила Домальчук) братиме участь у ІІІ турі обласного конкурсу із теоретичних дисциплін.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання