травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цього понеділка депутат Верховної Ради України Ірина Констанкевич із помічником нардепа, керівником представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Любешівському районі Сергієм Неймарком, депутатом обласної ради Миколою Бущуком та керівником районної організації політичної партії «УКРОП» Миколою Никончуком відвідали Любешів, Гірки, Люб’язь, Лахвичі та Цир. Основна мета візиту нардепа  – спілкування з людьми, вивчення проблем, які найбільше турбують населення та інспекція щодо використання коштів, котрі були залучені в грудні 2016 року на Любешівський район.

 

Насамперед Ірина Мирославівна зустрілася із медпрацівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги та Любешівської ЦРЛ. Так, на медичну галузь району за кошти фонду соціально-економічного розвитку, які вдалося отримати нардепу, було придбано 23 нові функціональні ліжка, котрі встановили у терапевтичному відділенні Любешівської ЦРЛ, аналізатор крові та обладнання для Центру первинної медико-санітарної допомоги (фотоколориметри, мікроскопи, офтальмолоскоп, індикатори для вимірювання тиску). 
У ході зустрічі з медпрацівниками Ірина Констанкевич прокоментувала медичну реформу та висловила власне бачення щодо формування госпітальних округів у Волинській області: створення четвертого госпітального округу в м. Камінь-Каширський. «Камінь-Каширський район із його інфраструктурою цілком підходить для того, аби стати центром госпітального округу. Слід розуміти: якщо Любешівський район приєднати до Ковельського госпітального округу, то якісна та доступна медицина для населення буде відсутня», - зауважила Ірина Мирославівна.
Робочий візит народного депутата продовжився у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірки, під час якого педагоги озвучили основну нагальну проблему – добудова нового приміщення школи (спорудження якого розпочали ще шість років тому). Натомість приємним моментом стало облаштування у цьому навчальному закладі комп’ютерного класу.
У школі с. Люб’язь за кошти із фонду соціально-економічного розвитку встановили обладнання для біологічного кабінету. Щодо проблемних питань, то директор ЗОШ Микола Кух та сільський голова Борис Шубич озвучили одні із основних – відсутність дитячого садка та проведення вуличного освітлення. 
Черговим об’єктом у ході візиту  нардепа став навчальний заклад с. Цир, у який було придбано комп’ютери та принтер. У свою чергу, сільський голова Олександр Губарик звернувся із проблемами, котрі турбують їхню громаду: будівництво школи, ремонт доріг, відсутність стадіону. Крім цього, неабияке обурення у жителів села Цир викликає вартість проїзду в рейсових автобусах. Якщо в усіх населених пунктах району її підвищили на 30%, то у с. Цир - відразу на 50%. 
Також народний депутат завітала у село Лахвичі, де зустрілася з місцевими жителями. 
Та, непевно, найбільшою спільною проблемою в усіх населених пунктах району є відсутність безкоштовного гарячого харчування учнів навчальних закладів. Такі перебої тривають уже третій рік поспіль, хоча безкоштовне гаряче харчування школярів у Чорнобильській зоні передбачене законодавством України. З приводу цього батьки надали відповідні письмові звернення Ірині Констанкевич. На те народний депутат зазначила, що візьме це питання на контроль та подасть усі необхідні депутатські запити, аби насамперед з’ясувати причину відсутності харчування.
Крім цього, скрізь люди зверталися із особистими проблемами, в основному це стосувалося виділення коштів на лікування. 
На завершення робочої поїздки Ірина Мирославівна зазначила, що державні кошти правильно та раціонально використані. Також вона наголосила, аби клопотання щодо питань, які турбують населення, подавали в письмовому вигляді у представництво Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що знаходиться у Любешові.
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання