серпня

18

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Святково розноситься на головній сцені районного Будинку культури. А глядачі вже з нетерпінням чекають славних колядок та щедрівок від учасників заключного етапу районного кущового огляду-конкурсу різдвяних та колядницьких гуртів «Добрий вечір тобі...». Адже учасники заходу – це кращі аматорські колективи сіл, які попередньо на кущових оглядах відібрало компетентне журі. 

 

Неймовірна атмосфера тепла та спокою панувала в святково прибраній залі. А розпочали концерт ведучі Анатолій Ковальчук та Ірина Сащук-Матюк, котрі запросили всіх глядачів поринути в різдвяну магію та насолодитися справжніми українськими традиціями. А далі один за одним виходили на сцену кращі творчі колективи: із Деревка, Судча, Любешівської Волі, Березич, Ветел, Щитиня, Великого Куреня та Прохід, а ще - аматорський колектив «Калинонька» та «Живиця» районного Будинку культури, вихованці БДЮТ, які майстерно виконали танець «Метелиця» та жителька Зарудчі Ганна Шукалович, котра декламувала власну поезію. 
Зі сцени звучали українські колядки, щедрівки та віншування, в яких усі величали радісну подію – народження Ісуса Христа. А неабиякої колоритності заходу додавало українське сценічне вбрання всіх колядників, а ще основний обов’язковий атрибут – різдвяна зірка.
Для всіх учасників заходу вручили Подяки за активну участь в огляді-конкурсі різдвяних та колядницьких гуртів «Добрий вечір тобі…» Усі вони – різні за віком: від бабусь, берегинь наших славних традицій, до малечі із дзвінкими проникливими голосочками. А разом вони – справжня українська родина, яка символізує добробут, щастя, мир та спокій. І їхні щирі побажання вселяють надію на те, що в рідній Україні все буде гаразд.   
…Швидко промайнули понад дві години свята, під час яких глядачі отримали незабутні враження, а ще мали можливість переконатися, який талановитий та духовно багатий наш український народ. 
Фото і текст Мирослави Струк.

Comments are now closed for this entry

Події району

Календар новин

August 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

No result...

Це цікаво

Посміхніться

No result...