травня

24

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Їдучи шкільною маршруткою, яка прямувала до Деревка, на думку спали слова римського державного діяча, філософа Цицерона, котрий у І ст. н.е.  у публічному виступі сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона - твоя».

Хоча надворі було прохолодно та сиро, на душі – піднесено і трішки щемливо. А навкруги все було таке миле й дороге. Неповторна поліська природа додавала настрою, гордості за свій край. У руках – букет жовтих хризантем. Він нагадував, що вони призначені особливій людині. Адже Деревок – маленька батьківщина Героя України Гриневича Едуарда, пам’ять про якого увічнена у меморіальній дошці на школі. Він – один з тих, хто з’їжджався на Майдан з різних куточків нашої країни, кому була небайдужа доля своєї Батьківщини. Тож невипадково саме ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок 21 листопада, в День Гідності та Свободи, зібрала нас, заступників з виховної роботи. Адже тут все проникнене духом патріотизму, де закладаються підвалини для формування нинішніх і прийдешніх поколінь.
Патріотичне виховання учнів починається з пізнання своєї малої батьківщини. Віртуальна подорож «Присягаєм на вірність тобі, Деревок» це підтвердила. Основою патріотичного виховання також є краєзнавча робота. Місцевого ж краєзнавця Миколу Терещука знають добре не тільки в районі, а й в області. Презентація його книги «Деревок з діда-прадіда» справила незабутнє враження (ось тільки, правда, немає коштів, щоб видати цю книгу). Неабияким помічником у створенні літопису Деревка для Миколи Івановича був його колега Іван Поліковський.
Вабила погляд і виставка народних виробів майстринь цього села. Бібліотечна хвилинка «Мій дім – моя країна» підтвердила значимість слів «сила – в знаннях, знання – в книгах». Вічна проблема батьків і дітей на уроці літератури рідного краю спонукала замислитися над змістом життя на Землі, проблемах старшого і молодого поколінь. Заочна мандрівка Майданом Незалежності і вулицею Інститутською у Києві змусила просльозитися і викликала щемливу гордість за те, що народилися саме в Україні. Підсумком зустрічі став методичний ринг, де йшлося про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління при використанні різних методів педагогічної діяльності. Методист райметодкабінету Надія Крат зауважила, що кожна школа має виробити свою модель національно-патріотичного виховання, яке є важливою складовою навчально-виховного процесу.
…Час пролетів непомітно, наповнивши новими враженнями та бажанням працювати над реалізацією Концепції національно-патріотичного виховання. А слова, які були епіграфом семінару, особливо запали в душу: «Якщо є світло в душі, буде краса в людини. Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі. Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації. Якщо є порядок у нації, буде мир у світі».
Надія Кузьмич, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірки. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < листопада 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання