жовтня

21

Субота

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Закінчився навчальний рік у школі. І кілька сотень уроків залишилися в минулому. На кожному з них ми працювали, міркували, хвилювались і раділи. Словом, усе - як у всіх школярів. Але були в нас і не зовсім звичайні уроки. Наша вчителька Ірина Феодосіївна Гриневич проводила «Добрі уроки з добрими людьми», на яких ми ближче знайомилися зі своїми односельчанами, їхніми талантами і захопленнями.

Нещодавно нас гостинно приймала у своїй оселі Ганна Хвесик. Із цією доброю бабусею ми не раз зустрічалися в храмі на службі Божій і знали, що саме їй потрібно дякувати за смачні просфори. Ми розуміємо, яке значення має цей святий хліб. І якою великою була наша радість від того, що й ми можемо бути причетні до його творення. Адже Ганна Гордіївна не тільки показала, як печуться просфори, а й дозволила нам розкачувати тісто, робити формочками частинки хлібчиків, ставити на них особливі печатки, змащувати. А як нетерпляче було чекати, поки вони спечуться, вдихаючи особливий аромат випічки!
У той же час ми слухали розповіді про цікаву і непросту долю Ганни Гордіївни. Вона 22 роки пропрацювала на хлібозаводі в Любешові, де неодноразово отримувала відзнаки і нагороди за сумлінну працю, медалі, а також має орден “Знак пошани”. Дорослі кажуть, що хліб тоді пекли надзвичайно смачний і дешевий. Нам навіть важко було уявити, скільки-то хліба пройшло через руки Ганни Гордіївни, адже за одну зміну його випікали сім тонн, а працювали у три зміни. Роки нелегкої праці далися взнаки, тож у Ганни Гордіївни великі проблеми зі здоров’ям: хоч і проліковується щороку, ходить вона лише з лісочкою. От якби знайшлися небайдужі люди, котрі могли б допомогти замінити їй хворі суглоби, бо ж Ганна Гордіївна – самотня пенсіонерка. З особливою теплотою вона згадувала і директора терцентру Миколу Демиха.
А ще бабусина охайна хатина – це ніби маленький музей вишивки. Там є старовинні і сучасні картини, постіль, скатертини, рушники. Багато речей свого рукоділля жінка подарувала іншим. І місцевий храм її рушниками прикрашений. Справді, талановиті люди талановиті в усьому.
Якщо в школі закінчення інших уроків ми чекали з нетерпінням, то хотіли, аби наш «Добрий урок» тривав якомога довше. І тримаючи в руках теплі просфори, дякуючи Ганні Гордіївні за гостинність, хотілося сказати їй якнайбільше хороших слів. Тож упевнені: хороших людей і хороших речей довкола нас багато, лише навчімося їх помічати і цінувати.
Учні 3 класу ЗОШ І ст. с. Рудка.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < червня 2016 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання