вересня

26

Вівторок

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Для цього потрібно небагато – два квадратних метри землі, яка добре прогріватиметься весняним сонцем та ваше бажання.
Редиску саджають так рано тому, що дуже тривалий світловий день сприяє проростан-
ню квіткових бутонів замість м’ясистих бульб. Якщо редиску посадити пізніше, то варто зменшити для неї світловий день, затінивши грядку темною плівкою. Ґрунт, у який саджаєте редиску, не має потреби в органічних добривах, більше того, на вгноєному ґрунті редиска рости не буде. Якщо ви посадите редиску у землю, у яку вносилися органічні добрива торік, ранній овоч віддячить вам гарним урожаєм. Є одне обмеження при посадці цієї культури, яке варто виконувати. Редиску не можна саджати на місце, на якому торік росла капуста або редька. Ці рослини одного виду, і у них однакові шкідники. Та й сама редиска час від часу має потребу в зміні місця посадки. Зате дуже добре редиска росте після огірків, томатів, картоплі, бобів. 
Редиску висівають на грядках рядками, відстань між якими - 10-15 сантиметрів. Глибина рядка – півтора сантиметра. 
Рядки потрібно полити, утрамбувати та висіяти на них насіння разом із гранулами добрив. Потім рядки засипають землею і чим-небудь позначають, щоб зручно було поливати.
Після посадки редиска сходить зазвичай на п’ятий або шостий день. Коли з’являться перші листочки, на рослину може напасти хрестоцвітна блішка. Для захисту від неї добре обсипати листочки попелом або тютюновим пилом.
Поливати редиску треба рівномірно. При рясному поливі бульби рослини розтріскуються, а при недостатньому – погіршується смак. Він стає гірким і дерев’янистим.
Від посадки до збору врожаю проходить від 20 до 25 днів, що залежить від сорту. Після збору врожаю на місце, що звільнилося можна посадити огірки або помідори, тому що час посадки цих культур збігається з часом дозрівання редиски.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання