травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Для цього потрібно небагато – два квадратних метри землі, яка добре прогріватиметься весняним сонцем та ваше бажання.
Редиску саджають так рано тому, що дуже тривалий світловий день сприяє проростан-
ню квіткових бутонів замість м’ясистих бульб. Якщо редиску посадити пізніше, то варто зменшити для неї світловий день, затінивши грядку темною плівкою. Ґрунт, у який саджаєте редиску, не має потреби в органічних добривах, більше того, на вгноєному ґрунті редиска рости не буде. Якщо ви посадите редиску у землю, у яку вносилися органічні добрива торік, ранній овоч віддячить вам гарним урожаєм. Є одне обмеження при посадці цієї культури, яке варто виконувати. Редиску не можна саджати на місце, на якому торік росла капуста або редька. Ці рослини одного виду, і у них однакові шкідники. Та й сама редиска час від часу має потребу в зміні місця посадки. Зате дуже добре редиска росте після огірків, томатів, картоплі, бобів. 
Редиску висівають на грядках рядками, відстань між якими - 10-15 сантиметрів. Глибина рядка – півтора сантиметра. 
Рядки потрібно полити, утрамбувати та висіяти на них насіння разом із гранулами добрив. Потім рядки засипають землею і чим-небудь позначають, щоб зручно було поливати.
Після посадки редиска сходить зазвичай на п’ятий або шостий день. Коли з’являться перші листочки, на рослину може напасти хрестоцвітна блішка. Для захисту від неї добре обсипати листочки попелом або тютюновим пилом.
Поливати редиску треба рівномірно. При рясному поливі бульби рослини розтріскуються, а при недостатньому – погіршується смак. Він стає гірким і дерев’янистим.
Від посадки до збору врожаю проходить від 20 до 25 днів, що залежить від сорту. Після збору врожаю на місце, що звільнилося можна посадити огірки або помідори, тому що час посадки цих культур збігається з часом дозрівання редиски.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання