червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У Любешівському районі розпочалася контрольна перевірка діяльності районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту.

 Про це повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області. Так, сьогодні, 12 червня, стартувала контрольна перевірка діяльності Любешівської районної ланки Волинської територіальної підсистеми  єдиної системи цивільного захисту працівниками Управління УДСНС України у Волинській області.

Мета перевірки – усунення виявлених недоліків в організації роботи Любешівської районної ланки Волинської територіальної підсистеми  єдиної системи цивільного захисту, що були виявлені під час комплексної перевірки у 2018 році, а також надання організаційно-методичної допомоги керівному складу Любешівської районної ланки цивільного захисту у галузі реагування на надзвичайні ситуації та впровадженні вимог Кодексу цивільного захисту України. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування