травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

За сьогодні зареєстровано три пожежі: у Любешові, Залізниці та Любешівській Волі. В усіх випадках загорання виникло внаслідок випалювання сухої рослинності, поінформував Ігор Парчук, провідний інспектор Любешівського РС УДСНС України у Волинській обл. 

 

Так, у Любешові на колишньому аеродромі горіли залишки сухої трави на території 0,9 га. А в с. Залізниця постраждали дві господарські споруди через випалювання сухої рослинності – у цегляній знищений повністю дах, а в дерев’яній вогонь пошкодив стіни та дах (на фото). У Любешівській Волі впродовж кількох годин ліквідовували загорання залишків трави на території 2 га.

Фото Ігоря Парчука.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування