квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Упродовж березня на Любешівщині виникло вісім пожеж, і вже дві - у перші дні квітня.

 

Минулого місяця горіли торф, житлові та господарські будівлі. Найчастіше причиною загорань були необережне поводження з вогнем, замикання внутрішньої електромережі та несправність пічного опалення. Одна з пожеж (стіжок сіна в Мукошині) виникла через дитячі пустощі з вогнем. І вже у перші дні квітня теж горіло: 1 квітня в с. Бірки - господарська будівля через коротке замикання внутрішньої електромережі, а 2 квітня в Гірках – житловий будинок, причина пожежі наразі встановлюється. Невдовзі ж є ризик виникнення загорань через спалювання сухої рослинності, що є заборонене законодавством. Бо ж такі злочинні дії не тільки довкіллю шкодять, але й наражають на небезпеку людське здоров’я та життя, розповів Ігор Парчук, провідний інспектор Любешівського РС УДСНС України у Волинській обл. капітан служби цивільного захисту.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування