квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учора працівники районного сектора УДСНС України у Волинській області провели серед населення профілактичний рейд для попередження пожеж, спричинених випалюванням сухої рослинності.

 

Участь у ньому взяли представник райвідділку поліції та журналіст «Нового життя». Як виявилося, попри  неодноразові застереження, наші краяни продовжують сплювати рештки сухої рослинності на своїх полях. Наприклад, неподалік дороги Любешів-Дольськ жіночка палила картоплиння. Після бесіди із фахівцями ДСНС вона запевнила, що більше не повторить свої дії.

А ось неподалік «аеродрому», чоловік, який теж палив відходи с/г робіт на своєму полі, ледве побачив автомобіль, який рухався до нього, відразу кинувся навтьоки.

На під’їзді до села Залізниця одна сім’я теж зачищала свою земельку від картоплиння. Посеред ділянки лежали величезні купи, поряд уже виднілися сліди від спалених рослинних залишків.

Горіло і біля сіл Нові Березичі та Седлище, де господарі покинули відкритий вогонь на своїх полях.

З усіма порушниками представники районного сектора УДСНС України у Волинській області не лише провели профілактичні бесіди про заборону спалювання рослинних залишків, розповіли про основні фактори, які можуть спричинити масштабні пожежі в екосистемах, а також про заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій подібного характеру, а й встановили особи.

Тож будуть складені відповідні протоколи, які направлять екологічному інспектору, котрий може притягнути цих осіб до відповідальності, згідно із ст. 77-1 КУпАП.

Подібні рейди триватимуть і надалі. Також, як зауважили фахівці ДСНС  кожен громадянин може долучитися до боротьби із цією проблемою, зателефонувавши до них чи до екологічного інспектора, повідомивши конкретні факти і прізвища паліїв. Ось тільки, як зазвичай трапляється, наші краяни не  поспішають це робити через боязнь попсувати відносини зі своїми сусідами.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування