червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями працівники Любешівського відділення поліції спільно з представниками служби у справах сім’ї Любешівської РДА провели ряд профілактичних рейдів у закладах торгівлі селища Любешів. 

Мета рейду – проведення профілактичної роботи з працівниками закладів торгівлі, які мають ліцензії на продаж тютюну та алкоголю, із дотримання вимог законодавства щодо заборони продажу пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Адже, як не прикро визнавати, але деякі продавці магазинів, не запитуючи документів, з легкістю продають цигарки, вино та пиво дітям, повідомляє прес-служба Любешівського відділення поліції.
Члени рейду відвідували заклади громадського харчування, магазини, цигаркові кіоски у селищі, де спілкувалися з продавцями та попереджали про відповідальність у разі продажу спиртного підліткам. 
Нагадуємо, що на продавців, які здійснюють продаж алкоголю або цигарок неповнолітнім особам, складаються адміністративні протоколи за ч. 2 Ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами). Санкція за даною статтею передбачає штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Безпосередньо продавцеві за продаж алкоголю або цигарок дітям загрожуватиме штраф від 510 до 1700 гривень, а власники торгівельних закладів повинні будуть сплатити штраф у розмірі 6 800 тисяч гривень та в подальшому вирішуватиметься питання про призупинення терміну дії ліцензії на право торгівлі.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування