червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Працівники сектора реагування патрульної поліції  спільно із працівником служби у справах дітей Любешівської РДА Анатолієм Токарем провели черговий рейд з метою перевірки неблагополучних сімей. Про це повідомляє прес-служба Любешівського відділення поліції.

 

Наразі на обліку у Любешівській РДА знаходиться 28 неблагополучних сімей, у яких виховується 65 дітей. Одна з таких родин проживає у Міжгайцях. Вона вже тривалий час перебуває на особливому контролі поліції та служби у справах дітей Любешівської РДА. За результатами чергової перевірки було виявлено факт неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків щодо виховання дітей. Відносно батьків дітей складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), що передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наразі служба у справах дітей РДА вирішує питання про вилучення цих дітей із сімꞌї.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування