червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями в м. Дніпро ГО «Об’єднання рідних зниклих безвісти «Надія» спільно з міжнародним Червоним Хрестом організувала зустріч для матерів та родичів безвісти зниклих бійців у зоні бойових дій на Сході України. Зокрема, в ній взяла участь представник Червоного Хреста в Україні з Тунісу пані Сальма. Побував там і уродженець Любешівщини – учасник АТО і юрист за професією Богдан Муха, близький родич полоненого жителя Заріки Якова Веремейчика. 

 

Саме Богдан Петрович і повідомив про подію. Він також розповів, що створення ГО «Надія» зініціювала одна з Дніпровських жінок, єдиний син котрої зник безвісти на війні. Вона все ще сподівається, як і всі інші родичі зниклих безвісти та полонених, що таки побачить його. Рідні Якова теж вірять, що він незабаром повернеться.

«Вони збиралися, по великому рахунку, для взаємопідтримки. З ними працював психолог. Ми спілкувалися, підбадьорювали один одного. А ще – запустили повітряні кульки як елемент надії, бо всі ці люди не складають руки», - зазначив Богдан Петрович.

Запустив у небо і він кульку з написом: «Яшо, повертайся, рідня тебе чекає!» (на фото).

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування