червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У неділю в Луцьку відбувся обласний фестиваль-конкурс народного танцю та духовної музики «Луцьк – центр Європи». Серед 30 колективів Волині народний аматорський ансамбль народного танцю «Терниця» Будинку культури Любешівськогої селищної ради (керівник Ніна Сащук) здобув перше місце.

 

Відбувалося дійство на площі біля Волинського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Наш колектив виконав два танці. Один із них – привітальний, із короваєм на вишитому рушнику. В підсумку «Терницю» нагородили за зайняте І місце Дипломом управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації та обласного науково-методичного центру культури. Розповів про цю подію Анатолій Ковальчук, директор Будинку культури Любешівської селищної ради.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування