червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Щорічно 23 травня в Україні відзначається свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю Батьківщини. Тобто це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українських вояків, символ незборимості української нації.

 

У наші дні це свято набуло особливої актуальності та важливості. Адже, окрім героїв минувшини - лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, наша держава має багато сучасних героїв. Їх нині є сотні, тисячі…

Хто такий герой? Для кожного це поняття – індивідуальне. Адже героями сміливо можна назвати тих мужніх синів і доньок України, котрі вийшли у 2013-2014-му на Майдан Незалежності, аби дійсно стати незалежними. Це ті свідомі патріоти, котрі безстрашно йшли під кулі снайперів під час Революції Гідності, відстоюючи гідне життя у своїй країні. І безперечно, Герої – то всі українці, котрі одягнули військову форму та вирушили на Схід боронити цілісність держави, коли ненависний ворог, мов той ворон, захотів віддерти її частину.

Але все-таки, мабуть, найбільше на це високе звання заслуговують ті, хто віддав свої життя у боротьбі за рідну землю. А таких, на превеликий жаль, є теж багато, в тому числі і сучасників: Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.

Мабуть, не випадково День Героїв припадає на кінець травня. Адже ці теплі останні весняні дні наскрізь пронизані болем через гіркі втрати України. Зокрема, вранці 22 травня 2014 року відбувся напад проросійських сепаратистів на підрозділ Збройних сил України неподалік міста Волноваха Донецької області. У  результаті загинули 18 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади. Тож для Волині цей день навіки перев’язаний чорною стрічкою, адже відійшли у кращі світи мужні її сини. Та вони завжди житимуть у людській пам’яті. Бо ж вони – Герої. Як і навіки у серцях любешівців поселилася па-м’ять про Героя України, Героя Небесної Сотні Едуарда Гриневича, загиблих у зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України Юрія Трохимука, Івана Пасевича, Романа Корця, Івана Хрупчика. І хай би скільки не минуло часу, вони – живі. Живі для вдячних нащадків, які шанують їхній подвиг, їхню неоціненну жертву. Вони – Герої. А Герої – не вмирають!

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування