травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учні 9-го класу ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» із класним керівником О.І. Мокич вирішили зробити маленьку добру справу - написати листи полоненим морякам, які перебувають під вартою в Росії.

 Про це на сторінці навчального закладу розповіла Наталія Божко. 

«Це найменше, що ми можемо зробити для них. Хочеться, щоб навіть за тисячу миль, вони відчули нашу любов», - йдеться у дописі.

В одному з листів учні написали:

На вулиці весна. Цим листом нам хочеться тебе зігріти і підтримати. Кожен із вас – найхоробріший, наймужніший солдат. Ти є початком і продовженням нашої країни, саме ти – Герой. Ми з тебе беремо приклад, наші діти будуть брати і внуки. Хоча ми всі далеко, але хочемо, щоб ти знав: думками ми із тобою, за твоєю спиною. Коли ти побачиш промінець сонця, почуєш шум вітру, коли прийде бажання усміхнутися, знай: це наш привіт тобі. Ми сподіваємося, що ти дуже скоро повернешся додому, ми молимося Богу за твоє здоров’я, бажаємо великої віри у свої сили. Знаємо, що ти з гордістю пройдеш до кінця всі випробування!.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування