травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні «Новою поштою» на Схід України у район м. Краматорськ відправлена велика посилка – пасочки для бійців-захисників району та Волині разом із побажаннями миру та хорошого Великодня.

 

Організували так передачу Любешівський осередок ГО «Об'єднання українок «Яворина» спільно зі студентською радою Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. Торік теж передавали нашим мужнім землякам-солдатам гостинці, тоді до цієї хорошої справи долучалися також учні любешівського навчального закладу. Загалом же ось уже четвертий рік підряд «Яворина» та студентська рада коледжу організовують таку акцію. Про це розповіла Тетяна Герасимик-Чернова, керівник Любешівського осередку ГО «Об'єднання українок «Яворина», голова студентсько-учнівської профспілки Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. 

На фото: голова студентської ради коледжу Анастасія Смокович.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування