травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні провели в армію шістьох юнаків Любешівщини. Це – перша відправка весняного призову.

 Як зазначив військовий комісар Любешівського РВК Геннадій Борисюк, двоє юнаків – Ігор Бакаєвич із Любешова та Роман Ковальчук із Підкорміння, котрі мають вищу освіту, служитимуть один рік, Дмитро Дорош із Лахвич, Іван Остимчук та Артем Жуховський із Судча, Василь Росинчук із Малої Глуші – півтора. Крім того, троє з них не досягли 20-річного віку, проте виявили бажання служити в армії. Вручаючи військові квитки новобранцям, Геннадій Олександрович побажав їм змужніти, благополучно відслужити й повернутися додому. Також наголосив: строковики не залучаються до участі в Операції Об’єднаних Сил, Роман Ковальчук відібраний служити в Київській 101-й бригаді, а інші будуть направлені до навчальних центрів в с. Старичі Львівської області.

Благочиний Любешівської округи ПЦУ митрофорний протоієрей Юрій Устимчук запросив усіх присутніх помолитися, покропив новоспечених захисників свяченою водичкою, дав їм натільні хрестики та іконки Спасителя. Юнакам побажав мужності, терпіння, Божого благословення, щоб Богородиця та Ангел-хранитель завжди їх оберігали. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування