червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулої п’ятниці у Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців конкурсу «Герої серед нас», який проводився з березня по грудень 2018 року, повідомляє прес-служба бібліотеки. Серед переможців – і наші краянки.

 

Мета конкурсу – залучення дітей до творчості, форсування у підростаючого покоління почуття патріотизму, пошани і любові до України, виховання шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, Операції Об’єднаних Сил. Загалом на конкурс було представлено понад сто робіт. І ось у результаті серед переможців – вихованки Залізницького ліцею імені Івана Пасевича. Зокрема, перше місце посіли одинадцятикласниця Дарина Жилко та восьмикласниця Анастасія Швайко.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування