травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Як уже повідомляло «Нове життя», у суботу, 16 лютого, у Деревку відбувався обласний турнір з бойового самбо пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Едуарда Гриневича. За підсумками змагань, серед переможців у різних вагових категоріях – багато наших юних краян.

 

 У результаті запеклих видовищних поєдинків перші місця здобули вихованці СК «Скіф» Назар Медведюк та Євген Русило, юні деревчани, вихованці СК «Воїн»  Андрій Довжик, Ярослав Поремчук, Богдан Довжик, Олександр Шевчик. Другі місця посіли: любешівець Андрій Стефанський, деревківці Максим Шевчик та Олександр Крук. Бронза дісталася Арсену Бущуку та Богдану Бубало із Любешова, Юрію Кратіку, Назару Шевчику та Денису Любежаніну із Деревка.

Приємну місію нагородження переможців Дипломами та медалями провів Президент Федерації бойового самбо на Волині Олександр Редько. Крім того, трьох спортсменів відзначив подарунками від ВО «Свобода» Олександр Пирожик: Богдана Бубала, Олександра Крука та Дениса Любежаніна.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування