травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні біля адмінприміщення районної ради поряд із державним, обласним та районним стягами замайорів прапор військово-морських сил України.

 Відбулося його підняття у рамках акції на підтримку військовополонених моряків, що перебувають під судом Російської Федерації. Участь у заході взяли керівники району, учасники антитерористичної операції та громадськість, таким чином висловлюючи свою підтримку морякам, над якими триває суд у Російській Федерації.

Про те, як відбувалося захоплення українських кораблів, хронологічно розповіла ведуча Надія Боснюк. Голова районної ради Петро Нагорний, звертаючись до присутніх, висловив упевненість, що невдовзі у нашій державі наступить мир та Україні повернуться ті кордони, які визнані усім світом. А також Петро Никонович закликав усіх до єдності, адже у ній – наша сила.

Під звуки Гімну України підняв Державний та прапор військово-морських сил України  учасник антитерористичної операції, старший лейтенант запасу ЗСУ Олександр Сащук.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування