травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулої неділі в клубній установі с. Лобна відбулося свято патріотизму «Моє село, моя родина, моя чарівна Україна». Його організували учні та педагоги місцевої школи.

 А от візитівкою заходу став танець «Україна – це ми», в якому поєднали традиції гостинного українського народу. Своїми піснями жителів села та гостей порадували серед інших аматорські гурти «Подруженьки» (с. Лобна) та «Родинонька» (с. Залізниця), відомі на всю Україну участю у програмі Фольк-musik. Хвилю овацій серед глядачів викликав танець батьків із їхніми донечками (керівник Марія Швайко) та артистично зіграні школярами сценки із сільського життя (кер. Надія Зімич). А Залізницький сільський голова Любов Михальчук вручила подарунки наймолодшому і найстаршим жителям Лобни.

На святі патріотизму хвилиною мовчання вшанували всі присутні загиблих у різні історичні періоди співвітчизників, які відстоювали кращу долю України, в тому числі учасника АТО Пасевича Івана, а також невинних жертв Голодомору 1932-1933 років. Кульмінацією став ярмарок солодощів, який підготували педагоги, учні та їхні батьки. За виручені кошти цими днями придбали на школу проекційний екран.

Світлана Чубейко, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ст. с. Лобна.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування