лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

До дня народження загиблого на Донбасі Пасевича Івана, уродженця с. Залізниця, - 25 листопада, педагоги місцевого загальноосвітнього навчального закладу планують видати книгу спогадів.

 

За словами директора Сергія Кутинця, до неї ввійдуть розповіді про Івана односельців, бойових товаришів, педагогів, в тому числі першої вчительки. А днями в Залізницю завітали викладачі з Володимир-Волинського педагогічного коледжу, котрі також пригадали, яким був наш земляк. Вже після коледжу Іван вступив до Львівської академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного на факультет аеромобільних військ і розвідки. Як зазначає Сергій Григорович, справа видання книги впирається в кошти, тож наразі підшуковують спонсорів. Планується видати спочатку хоча б кілька її примірників. Нагадаємо: наразі школа готується набути ім’я Пасевича Івана.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування