травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Похмурий день, і небо плаче,
Деінде сонце вигляда з-за хмар...
Цей сад на твою честь, юначе,
Ти в ньому - вічний господар.
Роки, як баскі коні, летять швидко. Тільки пам’ять людська не відходить у вічність. Саме осіння пора не дає нам забути про трагічну долю односельця, друга, випускника нашої школи Хрупчика Івана. Він не чекав, не ховався, сам вирішив захищати Україну. Енергійний, сповнений сил юнак без вагань поринув у вир подій пекельного Сходу і... героїчно загинув.
Він був таким молодим! Йому б жити і жити, здійснювати свої мрії, адже кожен чоловік повинен протягом свого життя збудувати дім, виростити сина і посадити сад. А він поліг на ратному полі. Не судилося посадити Іванкові свій сад. Тож у пам’ять про полеглого воїна в рамках проекту «Зелена феєрія» стартував у нашій школі підпроект «Іванків сад». Яблуневий сад був закладений саме на роковини загибелі Хрупчика Івана. Всі учасники були у хорошому настрої від зробленої доброї справи та усвідомлення того, що навесні садок розквітне пишним цвітом життя. Творчий колектив чудово розуміє: тільки спільні справи для загального блага є запорукою успіху в процвітанні Нової школи.
У нас на Волині люди - добрі і щедрі. Вони допомагають тим, хто рухається вперед, адже людська душа не міліє і щедрості її немає меж. Тому багато небайдужих підтримали наш проект. Зокрема, за сприяння директора Деревківської сортостанції Миколи Манзика, Липинська сортодослідна станція в особі Миколи Солов’янчика подарувала нам 70 саджанців яблунь. Приємно було зустрітися з фермером Сергієм Стасем із Любешівської Волі, людиною з добрим серцем, який теж долучився до проекту. Висаджені яблуні стануть добрим нагадуванням про нашого земляка-героя. Знаково, що родючий ґрунт копав і ямки для насаджень робив підприємець із Любешова, якого звати Іван Хрупчик. Тож ми щиро вдячні нашим добродійникам!
Пройдуть роки - сонце золотитиме все навколо, пробираючись через густу крону зелених дерев. Гілки яблунь схилятимуться під вагою соковитих плодів.
Заквітне сад, порадує нас всіх плодами. 
І ти, герою, будеш вічно з нами...
Наталія Токар, відповідальна за впровадження проекту.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування