березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня в понеділок на строкову військову службу проводжали трьох юнаків. Це – Вадим Борисюк (с. Нові Березичі), Роман Плевако (Мукошин) та Іван Матейчик (с. Зарудчі). Вони поповнять ряди Національної гвардії України.

 

А в п’ятницю військовозобов’язані Любешівського району, призначені у загін оборони, залучалися до участі в «Єдиному стрілецькому дні». На полігоні м. Володимира-Волинського виконували вправи зі стрілецької зброї представники таких загонів із усієї Волині. Вони вчилися практично виконувати стрільби з пістолета, автомата, гранатомета.

Геннадій БОРИСЮК, військовий комісар Любешівського РВК.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування