лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Так стверджує Тарас Мокич із Бихова, котрого разом із чотирма іншими юнаками цього понеділка проводжали на строкову військову службу.

 Це - Олександр Кузьмич із Мукошина, Дмитро Сидорчук із Любешівської Волі, Андрій Кобак із Великої Глуші та Іван Янчарик із Великого Куреня. Найперше до призовників та їхніх рідних звернувся військовий комісар Любешівського РВК Геннадій Борисюк, зазначивши, що термін служби - 12-18 місяців, хто має вищу освіту, диплом «спеціаліста» чи «магітра» - до 12 місяців. За тими, хто офіційно працевлаштований, зберігається і робоче місце, і середньомісячна зарплата. Спочатку хлопців направлять на навчальні центри на три місяці, а пізніше розподілять по військових частинах. Цієї осені їх направлятимуть до лав Збройних сил України, Національної гвардії та Державної служби транспорту. А після трьох місяців служби за бажанням зможуть підписуватися на контракту службу. Відтак Геннадій Олександрович під звуки урочистої мелодії вручив призовникам військові квитки, побажавши повернутися живими, здоровими, а батькам – дочекатися змужнілих синів. Заступник голови районної ради Ольга Кух від керівництва району також привітала майбутніх захисників, наголосивши на тому, що їх проводжають в армію напередодні кількох значущих дат – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня УПА, Покрови Пресвятої Богородиці. Тож висловила переконаність, що вони гідно служитимуть Батьківщині, а потім щасливо повернуться додому, хоча хтось, можливо, вирішить продовжити службу за контрактом. Побажала їм усім здоров'я, а батькам – терпіння і віри, що все буде гаразд. Як і належить, отець Андрій Дзюба благословив юнаків на службу молитвою та іконками Спасителя. Побажав їм відповідально виконувати свій обов’язок, щоб рідні ними пишалися, Божого благословення, Ангела-охоронця, щоб Матір Божа всюди покривала їх Своїм святим покровом.

А потім настав час прощання з батьками, ріднею, коханими. Скупі чоловічі сльози блищали на очах новобранців. Однак вони одноголосно зазначили, що йдуть служити в армію з позитивним настроєм. Саме тоді бихівський юнак на ім’я Тарас зізнався, що давно мріяв бути військовослужбовцем.

Тамара Урядова.

Фото Тамари Урядової, Ірини Ковальчук. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування