вересня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Віталій Касянчук із с. Люботин - справжній чоловік, мужній захисник: окрім того, що тринадцять місяців відслужив під час часткової мобілізації, півроку як контрактник захищав терени Батьківщини.

За три кілометри від Гірок серед мальовничої поліської природи розкинулося село Люботин. Важко його так назвати нині, адже лише з двадцять хат лишилося, в яких мешкає десь сотня людей переважно старшого віку. Бо ж молодь покинула малу батьківщину у пошуках кращого майбутнього. Проте люди живуть тут, трудяться, і в їхніх грудях б’ються серця, небайдужі до того, що відбувається в країні. 

Старший солдат Віталій Касянчук був мобілізований у четверту хвилю в лютому 2015-го – служив у бригаді морської піхоти, був розвідником. І так небалакучий, батькам не зізнався, коли після навчань на полігонах потрапив у зону проведення антитерористичної операції. Проте не втрималися й розповіли їм про це інші діти, адже їх у Касянчуків – шестеро. От тільки біля батьків залишився лише Віталій, а ті – хто де звили свої родинні гнізда. Щоправда, один із синів, Григорій, котрий у Маневицькому районі працює поліцейським, певний час «по службі» також побував на Донбасі. Та й про нього дізналися батьки, лише коли повернувся з зони АТО. Можна лише уявити, що пережили вони, як краялося материнське серце з невідомості. Віталій намагався в міру можливостей телефонувати, але не казав, де він, як там, а лише те, що живий. Двічі був за час мобілізації у короткочасній відпустці, але хіба ж розповідав усе, що на душі? Заспокоював, утішав рідних, а потім знову – на Донбас. Уже точно знали, що син воює, а це означало: його життя належить не лише йому. І материнська благальна молитва за нього щодня злітала до Всевишнього, подавала жінка «заздравні» записочки за сина-воїна у гірківський храм, а також передавала знайомими у монастирі. І, дяка Богу, повернувся Віталій торік на початку квітня додому. От тільки ще більше небалакучий став, неохоче згадував побачене, пережите. 
Життя поступово входило у звичну колію, а якогось разу торік у грудні Віталій Григорович сповістив рідним, що їде на роботу - надовго, на кілька місяців. Так як і раніше час від часу бував на сезонних роботах, це повідомлення не викликало в батьків здивування. Але, як зізналася його ненька Лідія Василівна, її материнське серце відчувало, що “не за гривнями поїхав синок”. І коли за якийсь час телефоном повідомив, що знову захищає цілісність держави, то просив вибачення, що не зізнався, куди насправді відправляється. Теж уже потім дізналися, що син служив ті шість місяців в окремій повітряно-десантній бригаді. Розповіла мама захисника, що й односельці допомагали – коли депутат із Люботня Сергій Симонович організував збір коштів на дорогу для Віталія та ще одного хлопця, який також ішов тоді служити. А взагалі, за її словами, мало вони знають про воєнні будні, бо про таке син не розказує. Проте грамоти від військового командування засвідчують те, що їхній Віталій служив чесно, віддано, як і належить справжньому захиснику. А цього року і від влади району його відзначили на День Незалежності України.
- Хай буде мир! Щоб усі, хто нині служить, повернулися додому живими та здоровими, - з хвилюванням, від щирого материнського серця зичить Лідія Василівна. 
А ще додає матуся, що якщо Віталій знову піде захищати Вітчизну, не зупинятиме його, бо ж усе розуміє. І  щиро молитиметься за нього та всіх, хто боронить рідну землю від загарбника. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування