вересня

21

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Майже чверть століття Володимир Кузьмич із Люб’язя після закінчення Шацького лісового технікуму трудиться в ДП СЛАП «Любешівагроліс» майстром лісу. А ще за плечима в нього – строкова служба, котру відбував у Німеччині. Небагатослівний по натурі, чоловік неохоче розповідає про своє перебування на Сході України, звідки повернувся торік. 

 Дружина учасника АТО Ніна Олександрівна пригадала:

- Коли дізналася, що чоловіка мобілізовують, не плакала, хоча серце щеміло. Весь час, поки він перебував на Донбасі, трималася, бо ж розуміла: треба захищати Україну! Бувало, що телефонував раз у три дні, аби ми знали, що живий. Мало що розказав і тоді, коли дали кількаденну відпустку. Хіба що в загальних рисах: супроводжував поранених, був у взводі охорони, «все на літаку». 
 
Детальніше читайте в суботньому номері газети або PDF-форматі.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування