вересня

21

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні Україна згадує жертв Іловайської трагедії, адже 29 серпня виповнилася третя річниця кривавого бою під Іловайськом на Донеччині. «Зелений коридор» безпеки, який відкрили російські військові та бійці, насправді став дорогою смерті для українських захисників. Як мовив один боєць, котрий вижив у цьому пеклі: «Нас розстрілювали, мов мішень у тирі…». Ця трагедія, яку ще називають «Іловайським котлом», стала однією з найтрагічніших  та найкривавіших  подій в історії сучасної України.
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос через рік після трагедії оприлюднив офіційні втрати під Іловайськом: «Загинуло 366 бійців, 429 людей поранено, 128 потрапили в полон, а 158 досі вважаються зниклими безвісти». І це – тільки офіційні дані. А скільки ж насправді загинуло та пропало безвісті, невідомо… 
Перші повідомлення про наближення ворога до великих міст Донбасу з’явилися наприкінці липня. Так, 24 липня 2014 року у військовому керівництві повідомили, що бойовики на Сході України перекидають броньовану техніку в Горлівку та Іловайськ. Звільнення Іловайська та Первомайська розпочалося 30 липня. Проте неможливо було застосовувати всі можливості вогневого ураження, так як у містах були мирні жителі. 
Запеклі бої за Іловайськ тривали. 17 серпня надійшло повідомлення, що бойовики посилили обстріли українських позицій. 18 серпня стало відомо про те, що українські силовики звільнили частину Іловайська. А вже наступного дня українським військовим вдалося прорватися в центр міста  і навіть підняти український прапор. 21 серпня Антон Геращенко повідомив, що в цей день добровольчі батальйони міліції понесли великі втрати в боях за Іловайськ – 19 загиблих і 46 поранених.
А далі було оточення… 27 серпня до українських силовиків, які потрапили в оточення в Іловайську, нарешті висунулося підкріплення. Про це повідомив командир батальйону «Донбас» Семен Савченко. Але вже 28 серпня він зазначив, що пікріплення так і не прийшло. За його словами, в цей час в Іловайську перебували російські танки, які відкривали вогонь по позиціях українських бійців. До 28 серпня з російською стороною було обговорено маршрут виходу, до того ж без зброї, українських військ по “зеленому коридору” двома колонами. 
Однак ніякого коридору не виявилося: 29 серпня українські бійці опинилися в пастці. Російська артилерія цинічно розстріляла «гуманітарний коридор»,  попри запевнення, що українській бійці зможуть безпечно і без втрат вийти з оточення.
…14 серпня нинішнього року Генеральна прокуратура України оприлюднила результати розслідування подій в Іловайську трирічної давнини. Єдиним винуватцем трагедії у тексті названо Збройні Сили Російської Федерації. Учасники подій, потерпілі, чиї рідні загинули в «Іловайському котлі» та правозахисники вважають таку відповідь незадовільною, а розслідування незакінченим. 
Мирослава Струк. 

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування