липня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

На просторому подвір’ї сохне щойно зібране житнє зерно. Біля будинку розкинувся розкішний виноградник із великими гронами ще зовсім незрілого винограду. Він своїм широким листям створив надійну схованку від променів палючого сонця, де якраз поралася господиня цього двору, жителька села Люб’язь, мама учасника антитерористичної операції Віра Круковець. 

 

Нелегко довелося цій жінці,  коли вона щодня чекала звісточки від своєї рідної кровиночки.  «Все у вікно виглядала, думала: а ось прийде», - зі щемом пригадує Віра Никанорівна. Тепер же це лише спогади, та вони ніколи не зітруться з пам’яті, адже таке не забувається…
«З чоловіком ми виростили четверо дітей: троє соколів та доньку. Вже й маю семеро онуків. А найменший Анатолій побував на війні. Признаюся чесно, коли він отримав повістку, то я просила його, щоб не йшов. А він мені сказав: «Мамо, не ганьбіть мене. Всі ідуть, і я піду».  А мені ж так страшно було його відпускати», - розповіла жінка. 
Розповідь про Віру Круковець та її сина читайте в останньому номері газети - друкованому або у ПДФ-форматі.
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання