травня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Звання Почесного громадянина Любешівського району Герою України, першому заступнику командувача високомобільних десантних військ Збройних сил України, уродженцю с. Щитинь Андрієві Ковальчуку присвоєно ще декілька місяців тому. Але нагода вручити цю відзнаку випала лише у суботу, коли Андрій Трохимович приїхав на малу батьківщину.

 

Здійснив цю приємну місію голова районної ради Петро Нагорний. Він зачитав рішення Любешівської районної ради про присвоєння звання №13/28 від 13 березня 2017 року та вручив посвідчення, нагрудний знак і стрічку. Крім того, подякував Андрію Трохимовичу за захист цілісності України, а його батькам – за виховання такого хорошого сина.

Сам же Герой висловив вдячність за нагороду, котра, за його словами, є не лише відзнакою, а й своєрідним обов’язком. Адже ще більше стимулює виправдовувати довіру земляків та з честю нести свій військовий обов’язок, робити все можливе, аби нарешті в Україні запанував мир.

Текст і фото Наталії Мухи. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання